Sbírka pro Aleše

Vybráno! 🎉

Ve světě parabadmintonu čelí naši sportovci výzvám jak na kurtu, tak i mimo něj. Možná si vzpomínáte na Aleše díky jeho účasti na Banana akcích – jeho odhodlání a vášeň k badmintonu je pro nás opravdu inspirující.

Nedávno ho ale zasáhla těžká rána: jeho auto bylo vykradeno a bohužel přišel o svůj sportovní vozík.
Načítání...
/ 140 572 Kč

Představení sbírky

Aleš Eger byl vždy zářným příkladem v naší komunitě, díky své houževnatosti a pozitivnímu přístupu k životu se stal nepostradatelnou součástí nejen naší badmintonové komunity, ale je také úspěšným sběratelem cenných kovů na soutěžích v parabadmintonu. 🏸

Na konci dubna 2024, den před startem mezinárodního turnaje v Praze, na který se celý rok připravoval, došlo k vykradení jeho auta, ze kterého mu byl odcizen jeho na míru sestavený sportovní vozík. Aleš si doposud celou přípravu, výjezdy na turnaje a i právě výrobu sportovního vozíku financoval sám. Nový sportovní vozík Ultina Sporta Kurt však představuje výdaj v hodnotě 140 572 Kč, který si Aleš nemůže dovolit, a proto se snažíme shromáždit prostředky k jeho nákupu.

Budeme rádi, pokud přispějete jakoukoliv částkou na transparentní účet 2302870916/2010, nebo nám alespoň pomůžete sdílením Alešova příběhu.

Pojďme dát společně téhle smutné události šťastný konec. 💪

Staňte se součástí Sbírky pro Aleše!

Pro přispění do sbírky využijte QR výše nebo využijte tento b. účet: 2302870916/2010

Odkaz do transparentního účtu zde.