OBECNÁ PRAVIDLA PLACENÉ AKCE

Přihlášením na akci přes webové rozhraní a zasláním platby bereš na vědomí Obchodní podmínky pořádající organizace.

Možnosti úhrady akce

 1. platba předem bezhotovostně na bankovní účet pořadatele akce

  • úhrada jednotlivé akce - u platby uveď svůj SS a VS akce a zašli částku za 1 akci

 2. platba na místě. Pokud oznámíš, že zaplatíš na místě a nedorazíš nevztahují se na tebe storno podmínky. Platba na místě je s přirážkou - výše přirážky je 50Kč (pokrývá zvýšené náklady s evidencí hotovostních plateb).

Možnosti dobití kreditu

 1. dobití převodem bezhotovostně na bankovní účet pořadatele akce

  • u platby uveď pouze svůj SS a nevyplňuj VS a pošli celkovou částku. Takto si můžeš na účet pořadatele poslat libovolnou částku a uhrazovat z ní jakékoliv akce a to aktuálně přihlášené nebo částku použít pro příště

 2. dobití na místě.

  • Organizátorům přímo na místě předej častku ve výši kreditu, kterou budeš moct uhrazovat jakékoliv akce. První častka k nabití kreditu je dělitelná 500 Kč a další nabití kreditu bude ve výši, které je dělitelné 200Kč.

Termín splatnosti je datum, kdy nejpozději musí být tvoje platba za akci připsána na účet pořadatele. Doporučený termín odeslání z jiné banky je tedy 3 pracovní dny předem. 

 • Při platbě na předepsaný účet vždy uveď svůj specifický symbol (SS). Najdeš jej u akce nebo v sekci platby.

 • Nezaměňuj symboly u plateb (VS, SS, KS), platby musí jít automaticky spárovat. Veškeré špatně zaslané platby, které se nepodaří identifikovat, budou vráceny.

 • Ber na vědomí, že pokud tvoje platba nedorazí včas nebo zašleš špatnou částku a vyplníš nesprávné symboly, tak systém při kontrole plateb automaticky zruší tvoji rezervaci. Může se pak stát, že tvé místo na akci obsadí někdo jiný.

 • V případě přihlášení na předplacenou akci po termínu splatnosti, máš 3 pracovní dny na úhradu

 • Rozhodující pro kontrolu plateb je datum, kdy byla částka připsána na náš účet a rozhodně ne čas, kdy jsi podal(a) příkaz k úhradě.

První vstup zdarma

 • nováčkům, kteří se zaregistrovali poprvé do našeho portálu nabízíme první účast zdarma, ale pokud se přihlásíš a nedorazíš, tak ti vstup propadá. K uplatnění prvního vstupu zdarma je potřeba pouze označit „Účastním se“ u dané akce.

 •  Každý hráč může mít maximálně 1 profil, tj. 1 vstup zdarma na 1 hráče.

Odhlášení z akce - běžné podmínky

Před uhrazením akce a před připsáním platby k akci se můžeš odhlásit bez omezení. Po uhrazení akce je možné se odhlásit 24 hodin před akcí, pokud se odhlásíš méně jak 24 hodin před akcí, pořadatel může požadovat storno poplatek ve výši 150 Kč. V případě volby platby na místě je hráč povinen dlužnou částku uhradit neprodleně na další akci. V případě platby předem či uhrazení z kreditu, tak provozovateli částka náleží. Organizátoři vyjímečné situace řeší individuálně po domluvě. U konkrétní akce mohou být upřesňující podmínky

Máš problém s placením za akci? Potřebuješ poradit?

Prosím, nejdříve si pročti veškeré zde uvedené instrukce a návody, návody projektu a často kladené otázky (FAQ), zda nenajdeš odpověď na svůj dotaz.

V případě jiných dotazů týkajících se objednávkového a rezervačního systému, nebo aktuálního stavu své platby, kontaktujte pořadatelskou organizaci.