Náš příběh
Začali jsme s partou 10 kamarádů hrát pravidelně badminton a všechny nás to bavilo čím dál tím víc. Abychom si mohli všichni hezky zahrát, tak se musel vždy jeden z nás obětovat a ujmout se role organizátora, který domluví s ostatními vhodný termín, má přehled o účastnících, zarezervuje kurty, přinese míčky a rozpočítá náklady, které následně vybere od ostatních. Ne vždy to šlo jako po másle a nejednou se nám stalo, že jsme musel hledat na poslední chvíli náhradníka, a nebo se pro naší skupinku nenašel dostatek vhodných kurtů, abychom mohli hrát pospolu.
Tak jsme si řekli, že bychom si z těchto našich sportovních "akcí" vzali pouze to dobré a nabídli to nejen našim kamarádům, ale úplně všem, jak badmintonovým nadšencům, tak i občasným pinkálistům. A tím vznikla idea a skupina Banana Badminton, která začala pravidelně pronajímat celou halu, kde pořádala badmintonové "orgie" až o 60 účastnících.


5 důvodů proč začít hrát s BB
 

  1. Dostatek parťáků různých herních úrovní
  2. Zařídíme za vás kurty i míčky
  3. Naši vyškolení BB organizátoři zajišťují bezproblémový průběh všech akcí
  4. Pravidelnost akcí
  5. Jednoduchost přihlášování


"All-you-can-play" systém
Na BB akcích hrajeme systémem all-you-can-play. Co to znamená? Zakoupením lístku na naší BB akci můžeš hrát po celou dobu na jakémkoliv kurtu s kýmkoliv budeš chtít. Takže si například skočíš zahrát jeden set s jednou partou na libovolném kurtu a po odehrání si skočíš zase na jiný kurt s jinou partou. :-) Pro více informací navštiv naší rubriku s nejčastějšími dotazy.

Spolupráce
Rádi bychom umožnili tomuto projektu nadále růst, a proto se snažíme zvyšovat nejen počet nabízených akcí a míst, kde si můžete zahrát, ale také se snažíme neustále rozšiřovat tým lidí, kteří nám pomůžou plnit BB misi "Přinášet lidem zdravější životní styl a to pravidelným pohybem a poznáváním zajímavých lidí". Pokud se vám naše filozofie líbí a a napadá vás jak byste mohli do tohoto projektu přispět, tak nás neváhejte zkontaktovat na emailu vlasta@bananabadminton.cz

Náš tým organizátorů
Vlasta Phamová
Banana Badminton spoluzaložila v roce 2019 a badmintonu se věnuje více jak 10 let. Typický extrovert s láskou k lidem a jídlu. V současné době studentka magisterského studia na Vysoké škole ekonomické.