Náš příběh

Začali jsme s partou 10 kamarádů hrát pravidelně badminton a všechny nás to bavilo čím dál tím víc. Abychom si mohli všichni hezky zahrát, tak se musel vždy jeden z nás obětovat a ujmout se role organizátora, který domluví s ostatními vhodný termín, má přehled o účastnících, zarezervuje kurty, přinese míčky a rozpočítá náklady, které následně vybere od ostatních. Ne vždy to šlo jako po másle a nejednou se nám stalo, že jsme musel hledat na poslední chvíli náhradníka, a nebo se pro naší skupinku nenašel dostatek vhodných kurtů, abychom mohli hrát pospolu.
Tak jsme si řekli, že bychom si z těchto našich sportovních "akcí" vzali pouze to dobré a nabídli to nejen našim kamarádům, ale úplně všem, jak badmintonovým nadšencům, tak i občasným pinkálistům. A tím vznikla idea a skupina Banana Badminton, která začala pravidelně pronajímat celou halu, kde pořádala badmintonové "orgie" až o 60 účastnících.

5 důvodů proč začít hrát s BB

 1. Dostatek parťáků různých herních úrovní
 2. Zařídíme za vás kurty i míčky
 3. Naši vyškolení BB organizátoři zajišťují bezproblémový průběh všech akcí
 4. Pravidelnost akcí
 5. Jednoduchost přihlášování

 

"All-you-can-play" systém

Na BB akcích hrajeme systémem all-you-can-play. Co to znamená? Zakoupením lístku na naší BB akci můžeš hrát po celou dobu na jakémkoliv kurtu s kýmkoliv budeš chtít. Takže si například skočíš zahrát jeden set s jednou partou na libovolném kurtu a po odehrání si skočíš zase na jiný kurt s jinou partou. :-) 

Turnaje

Každou poslední neděli v měsíci si s námi na Jeremi Sport můžete zahrát o medaile a věcné ceny. Turnaj se hraje švýcarem, který garantuje každé dvojici min. 6 zápasů. Na turnaj se mohou přihlásit i sólo hráči, pro které na místě najdeme parťáka. Turnaje jsou rozděleny podle úrovní:

Tréninky

V současné chvíli na webu najdete tréninky pro různé úrovně hráčů, od začátečníků až po pokročilé hráče. Všechny tréninky probíhají na hale Jeremi Sport. 

Tréninky pro začátečníky

 • každou středu 18:00 - 19:00
 • hlavní trenérka: Ing. Vlasta Phamová
Tréninky pro mírně pokročilé
 • každé úterý 17:30 - 19:30
 • hlavní trenér: Bc. Chi Earn Choo 
 • kondiční trenér: Matěj Bělka
Tréninky pro pokročilé
 • každé úterý a čtvrtek 19:30 - 22:30
 • hlavní trenér: Bc. Chi Earn Choo
 • asistenti trenéra: Ing. Vlasta Phamová, Casey Lim
 • kondiční trenér: Matěj Bělka

Spolupráce

Rádi bychom umožnili tomuto projektu nadále růst, a proto se snažíme zvyšovat nejen počet nabízených akcí a míst, kde si můžete zahrát, ale také se snažíme neustále rozšiřovat tým lidí, kteří nám pomůžou plnit BB misi "Přinášet lidem zdravější životní styl a to pravidelným pohybem a poznáváním zajímavých lidí". Pokud se vám naše filozofie líbí a a napadá vás jak byste mohli do tohoto projektu přispět, tak nás neváhejte zkontaktovat na emailu vlasta@bananabadminton.cz