Náš příběh

Začali jsme s partou 10 kamarádů hrát pravidelně badminton a všechny nás to bavilo čím dál tím víc. Abychom si mohli všichni hezky zahrát, tak se musel vždy jeden z nás obětovat a ujmout se role organizátora, který domluví s ostatními vhodný termín, má přehled o účastnících, zarezervuje kurty, přinese míčky a rozpočítá náklady, které následně vybere od ostatních. Ne vždy to šlo jako po másle a nejednou se nám stalo, že jsme musel hledat na poslední chvíli náhradníka, a nebo se pro naší skupinku nenašel dostatek vhodných kurtů, abychom mohli hrát pospolu.
Tak jsme si řekli, že bychom si z těchto našich sportovních "akcí" vzali pouze to dobré a nabídli to nejen našim kamarádům, ale úplně všem, jak badmintonovým nadšencům, tak i občasným pinkálistům. A tím vznikla idea a skupina Banana Badminton, která začala pravidelně pronajímat celou halu, kde pořádala badmintonové "orgie" až o 60 účastnících.

5 důvodů proč začít hrát s BB

 1. Dostatek parťáků různých herních úrovní
 2. Zařídíme za vás kurty i míčky
 3. Naši vyškolení BB organizátoři zajišťují bezproblémový průběh všech akcí
 4. Pravidelnost akcí
 5. Jednoduchost přihlášování

 

GAMES

Zakoupením lístku na naší BB akci můžeš hrát po celou dobu na jakémkoliv kurtu s kýmkoliv budeš chtít. Takže si například skočíš zahrát jeden set s jednou partou na libovolném kurtu a po odehrání si skočíš zase na jiný kurt s jinou partou. :-) 

TURNAJE

Každou poslední neděli v měsíci si s námi na Jeremi Sport můžete zahrát o medaile a věcné ceny. Turnaj se hraje švýcarem, který garantuje každé dvojici min. 6 zápasů. Na turnaj se mohou přihlásit i sólo hráči, pro které na místě najdeme parťáka. V daný den se konají turnaje dva o dvou úrovní, pokud si nejsi jistý svou úrovní, doporučujeme se zúčastnit jedné akce GAMES a poradit se s daným organizátorem. 

TRÉNINKY

V současné chvíli na webu najdete tréninky pro různé úrovně hráčů, od začátečníků až po pokročilé hráče. Všechny tréninky probíhají na hale Jeremi Sport. 

Tréninky pro začátečníky

 • každou středu 18:00 - 19:00
Tréninky pro mírně pokročilé
 • každé úterý 17:30 - 19:30
 • hlavní trenér: Bc. Chi Earn Choo 
 • kondiční trenér: Matěj Bělka
Tréninky pro pokročilé
 • každé úterý a čtvrtek 19:30 - 22:30
 • hlavní trenér: Bc. Chi Earn Choo
 • asistenti trenéra: Ing. Vlasta Phamová, Casey Lim
 • kondiční trenér: Matěj Bělka

Spolupráce

Rádi bychom umožnili tomuto projektu nadále růst, a proto se snažíme zvyšovat nejen počet nabízených akcí a míst, kde si můžete zahrát, ale také se snažíme neustále rozšiřovat tým lidí, kteří nám pomůžou plnit BB misi "Přinášet lidem zdravější životní styl a to pravidelným pohybem a poznáváním zajímavých lidí". Pokud se vám naše filozofie líbí a a napadá vás jak byste mohli do tohoto projektu přispět, tak nás neváhejte zkontaktovat na emailu vlasta@bananabadminton.cz