ÚROVEŇ HRANÍ
Účastníci akcí jsou různých úrovní, ať už úplní začátečníci, tak i pokročilí. To vám zaručuje, že si jednodušeji najdete parťáka podobné úrovně.
 
JSEM NOVÁČEK - JAK ZAČÍT?
Založ si jednoduše účet na našem webu www.bananabadminton.cz. Přihlaš se na jednu z několika událostí, které pravidelně pořádáme a hurá na kurty! Jako nového člena tě první vstup nic nestojí, a proto se zatím netrap s platbou :)
 
UŽ JSEM VYUŽIL PRVNÍ VSTUP ZDARMA - JAK ZAPLATIT TEN DALŠÍ?
Pokud chceš uplatit zlevněnou cenu pro registrované hráče, je potřeba zaplatit akci předem. Akci předem můžeš uhradit jedním z následujících 3 způsobů:
 
  1. Zaplatit pouze jednu danou akci bankovním převodem - po rozkliknutí jakékoliv události najdete v dolní části sekci INFORMACE K PLATBĚ, tyto údaje využijte k zaplacení dané akce.
    ALE! Převod potrvá cca 1-2dny, tak se nelekni, že se účast nepotvrdila okamžitě, ale u události bude tvá účast označená jako REZERVACE.
  2. Dobít si kredit bankovní převodem - klikni na ikonku karty v horním pravém rohu a dobij si jakoukoliv částku na tvůj kredit.
    ALE! Převod potrvá cca 1-2dny, tak se nelekni, že se částka nad ikonou karty v pravém horním rohu neukázala okamžitě. Jakmile se částka připíše, systém automaticky spáruje zaslanou částku s tvým účtem (v případě, že jsi zadal správný specifický symbol).
  3. Dobij si kredit v hotovosti na jakékoliv naší akci u organizátora 
    ALE! Minimální výše dobití je 500 Kč. Výhodou je okamžité přičtení peněz na tvůj kredit
 
PŘIJDU NA POSLEDNÍ CHVÍLI - JE TO MOŽNÉ?
Určitě ano! Pokud máš kredit a podaří se ti přihlásit dříve než 15min před začátkem akce, tak pro tebe platí standardní cena. Pokud se přihlásíš méně jak 15min před akcí, tak ti bude systémem stržena kromě standardní částky i 50 Kč navíc za pozdní přihlášení.
 
KAPACITA AKCE JE PLNÁ - MŮŽU SE I TAK PŘIDAT?
Jasně! Ale pokud je limit akce plný, tak jediný způsob jak se i tak přidat je uhrazení přirážky 50 Kč.

NĚCO MI DO TOHO SKOČILO - MŮŽU SE Z AKCE ODHLÁSIT?
Odhlášení je zdarma, pokud se stihneš odhlásit do 24h před samotným začátkem akce. Pokud to nestihneš do 24h, celá částka propadá. 
 
MŮŽU POUŽÍT MULTISPORT KARTU?
Multisport kartu můžeš použít pouze na Skalce. Pokud dorazíš na Skalku s MS, platí pro tebe zlevněné vstupné 120 Kč, aby se ti tato částka automaticky strhávala, je potřeba organizátorovi nahlásit své uživatelské jméno - kontakt níže. 
Pozn. Multisport karta nepokrývá všechny náklady organizované akce.
NEZAPOMEŇ: Na Jeremi MS nepřijímáme!
 
 
Nenašel si svou otázku? Nevadí! Neváhej se obrátit na: Vlasta Phamová +420 773 884 440 nebo na email vlasta@bananabadminton.cz