ÚROVEŇ HRANÍ
Účastníci akcí jsou různých úrovní, ať už úplní začátečníci, tak i pokročilí. To vám zaručuje, že si jednodušeji najdete parťáka podobné úrovně.
 
JSEM NOVÁČEK - JAK ZAČÍT?
Jednoduše si vytvořte účet na našem webu www.bananabadminton.cz. Jako nový člen je váš první vstup na akci All-You-Can-Play ZDARMA, takže vám určitě doporučujeme začít právě s touto událostí, abyste nás lépe poznali! Po registraci stačí jen kliknout na tlačítko „účastním se“ a z vašeho kreditu se nic nestrhne! Pamatujte ale, že na tréninky a turnaje se tato možnost prvního vstupu zdarma nevztahuje. Ale nebojte se – i když se turnaje nebo tréninku zúčastníte jako první událost, stále máte první vstup do All-You-Can-Play, stačí napsat naší hlavní organizátorce Vlastě (její kontakt je níže), aby vás přidala do vámi vybrané all-you-can-play akce zdarma. 
 
UŽ JSEM VYUŽIL PRVNÍ VSTUP ZDARMA - JAK ZAPLATIT TEN DALŠÍ?
Pokud chceš uplatit zlevněnou cenu pro registrované hráče, je potřeba zaplatit akci předem. Akci předem můžeš uhradit jedním z následujících 3 způsobů:
  1. Zaplatit pouze jednu danou akci bankovním převodem - v případě, že nemáš dostatečnou výši kreditu a klikneš na "účastnit se akce", vyskočí na tebe okénko s platebními údaji na platbu převodem.
    ALE! Převod potrvá minimálně pár minut, tak se nelekni, že se účast nepotvrdila okamžitě, ale u události bude tvá účast označená jako REZERVACE.
  2. Dobít si kredit bankovní převodem - klikni na ikonku karty v horním pravém rohu a dobij si jakoukoliv částku na tvůj kredit.
    ALE! Převod potrvá minimálně pár minut, tak se nelekni, že se částka nad ikonou karty v pravém horním rohu neukázala okamžitě. Jakmile se částka připíše, systém automaticky spáruje zaslanou částku s tvým účtem (v případě, že jsi zadal správný specifický symbol).
  3. Dobij si kredit v hotovosti na jakékoliv naší akci u organizátora 
    ALE! Minimální výše dobití je 500 Kč. Výhodou je okamžité přičtení peněz na tvůj kredit.
 
PŘIJDU NA POSLEDNÍ CHVÍLI - JE TO MOŽNÉ?
Určitě ano! Pokud máš kredit, tak se dá přihlásit než skončí přihlašování (pozor na Jeremi akcích končí vždy den předem ve 23:55), a nebo dokud se nenaplní kapacita (Skalka). 
 
KAPACITA AKCE JE PLNÁ - MŮŽU SE I TAK PŘIDAT?
Určitě to jde, ale bohužel je potřeba zaplatit standardní vstupné (bez MS) + přirážka 100 Kč. Rádi bychom vám poskytli pokaždé co nejlepší zážitek, a proto se snažíme držet stanovené kapacity.

NĚCO MI DO TOHO SKOČILO - MŮŽU SE Z AKCE ODHLÁSIT?
Odhlášení je zdarma, pokud se stihneš odhlásit do 24h před samotným začátkem akce. Pokud to nestihneš do 24h, celá částka propadá. 
 
MŮŽU POUŽÍT MULTISPORT KARTU?
Multisport kartu můžeš použít pouze na Skalce. Pokud dorazíš na Skalku s MS, platí pro tebe zlevněné vstupné 170 Kč, aby se ti tato částka automaticky strhávala, je potřeba organizátorovi nahlásit své uživatelské jméno - kontakt níže. 
Pozn. Multisport karta nepokrývá všechny náklady organizované akce.
NEZAPOMEŇ: Na Jeremi MS nepřijímáme!
 
 
Nenašel si svou otázku? Neváhej nás zkontaktovat!

telefon: 775 628 321 (volej pondělí až pátek 14:00-19:00, nebo nám pošli zprávu a my se ti co nejdříve ozveme)
email: info@bananabadminton.cz